Ти не повіриш ...

MiWZUA.COM - це дійсний життєвий драйв

GlobalNauka

Об’єднання науковців GlobalNauka об’єднує наукові і навчальні установи для проведення конференцій та інших наукових заходів.

Об’єднання науковців GlobalNauka проводить:

  1. Інтернет-конференції для вчителів, які дозволять ознайомитись з сучасними педагогічними технологіями, удосконалити науково-методичну роботу та поділитись своїм досвідом з колегами.
  2. Конференції для студенів, аспірантів та молодих вчених всеукраїнського і міжнародного рівня для публікування та апробації своїх наукових результатів.
  3. Конференції для учнів технікумів, коледжів та училищ. Усі матеріали конференцій розміщаються на сайті та є доступними для ознайомлення та коментування.
  4. Видає збірник наукових і творчих досягнень школярів «КРОК У НАУКУ», що заснований з метою публікації та апробації перших результатів наукових і творчих досягнень школярів, обміну результатами і досвідом та пошуку колег для подальшої співпраці. У збірнику можуть бути опубліковані результати дослідницької роботи юних науковців з широкого спектру напрямків. Особливим розділом збірника є «Золоте перо», що демонструє творчі досягнення юних письменників та поетів.

Наші конференції

  • І Всеукраїнська наукова шкільна конференція від збірника наукових і творчих досягнень школярів «Крок у науку» (11-12.12.2016)
  • Всеукраїнська наукова конференція «Проблеми і перспективи розвитку освіти. Організація дистанційної освіти у загальноосвітній та вищий школі» (15-16.01.2016)
  • Міжнародна наукова конференція для студентів, аспірантів та молодих вчених "Science and Scientists" (21-22.12.2015)
  • Всеукраїнська студентська наукова конференція "Наукова Україна" (25.05.2015)
   это быстрый и надежный платный хостинг         bus opp icon growth